adresser | telefonkatalogen | kontakt oss                 

Meny

Søk

Nyhetsbrev

Konfirmanter 2012 i Strinda og BergBlå blomst
03.05.2012
Her er en oversikt over hvilke konfirmanter som skal konfirmeres når og hvor.

BERG 5. MAI kl 11.00

Erland Brandser Olsson
Ragnhild Margrethe Rivertz
Torleif Kvam Hellan
Julie Solli Koteng
Jens Reitan Trætteberg
Marte Abrahamsen
Ingrid Fyhn
Martin Thorvaldsen
Kristian Andersen Stenmark
Guro Solli Koteng                           

BERG 13. MAI kl 11.00

Inger Johanne Kirksæther Risan
Rebecca Lorentsen Mosand
Anna Dorthea Jonsson Rønning
Kristine Strømme
Lisa Hønnåshagen Hansen
Tobias Aspen
Mari Hassel Kolstad
Peter Røysland Gudde
Sarah Torgersen Seenithamby
Miriam Vaarum Woldseth
Torbjørn Reitan Fyrvik
Linn Lodgaard                  

STRINDA 5. MAI kl 11.00

Jørgen Haltland Levang
Jonas Sund Torgersen
Kaja Hanssen Moen
Magnus Nicolai Løvaas
Adrian Skar
Anders Dale Østeraas
Mathias Haagensen Mørreaunet
Siri Helene Halvorsen
Morten Silvik
Ruben Bang
Emilie Kristensen Sommervold
Erling Tangen Alstad
Vilde Hatlevoll Stensrud
Andreas Valland
Thea Tronvold
Andreas Nilsen Laukvik
Tommy Fjorden Lysheim
Aslak Sørlie Voldseth
Tiril Smågesjø Johnsen
Jørgen Andre Holen                     

STRINDA 6. MAI kl 11.00

Mathias Berge Lund
Adrian Grøn
Mia Elise Aune
Maren Olsø
Håkon Sjøvik Olsen
Christoffer Magnor Rishaug
Joakim Pettersen
Hans Kristian Hansen
Viktoria Kringen Andresen
Irmelin Mortensen Halstadtrø
Tiril Elise Sæthre
Morten Skanke
Ingvild Hokstad Barstein
Vegard Eid Skjerdingstad
Marius Nilsen Martinsen
Olav Wallenius Hæreid

STRINDA 12. MAI kl 11.00

Haakon Martinussen
Andreas Solstrand Fossli
Camilla Beckstrøm
Kristin Mjølnerød
Kaja Kjenstadbakk Brede
Josias Suul Andersskog
Håvard Berger Kofoed
Markus Solli Pedersen
Julie Romslo
Anna Daria Bjerkli
Elisabeth Langseth Gilstad
Jardar Wivestad
Maria Vikhammer                         

STRINDA 12. MAI kl 13.00

Tonje Aune
Snorre Fjæran
Vilde Gjersvold Nygård
Simon Volden Fuglstad
Peder Elias Eriksrud Kjørholt
Rikke Gjølmesli Thomassen
Petter Halseide Sumstad
Silje Martine Svenes
Erik Heimdal
Morten Birkeland
Ruben Marius Johnsen
Isak Foss Ingebrigtsen
Sigurd Bangjord

STRINDA 13. MAI  kl 11.00

Martin Mjøen Gran
Morten Brobakk Haagensen
Sindre Tømmervik
Truls Berg Stokke
Andrea Mjøen Gran
Ola Andre Brorstad Riber
Daniel Aleksander Røstad
Anette Johannessen
Oliver Dahl
Ole Seltveit Rugset
Sandra Gilstad Passani
Erlend Andreas Linge
Marius Thoresen Kvarner

STRINDA 2. SEPTEMBER KL 11.00

Thomas Raphael
Isabella Atlanta Nordisa Ekblad
Marcus Tangvik Edvardsen
Enghild Kristine Steinkjer
Kristoffer Nordbotn Jensen
Kristoffer Danielsen
Anne Guro Røsæg
Ane Kristina Hovland
Carl Christian Steen
Ivar Nordvik Myrstad
Pernille Rugelsjøen Wikdahl
Nicklas Sommervold
Asbjørn Magnus Midtbø
Janicke Strand Strøm
Johannes Karstein Midtbø
Halvor Bakken Smedås
Sverre William Havik

Aktiviteter
Høymesse
14.12.2014
11:00

Konsert
21.12.2014
18:00

Familiegudstjeneste
24.12.2014
13:00

Familiegudstjeneste
24.12.2014
14:30

Familiegudstjeneste
24.12.2014
16:00

Side: 1 2 
Tidl. aktiviteter

Påmelding til dåp
Bestilling av dåp

Påmelding til konfirmasjon
Konfirmanter 2015

Bestilling av vigsel
Bestilling av vigsel

De siste

Innlogging

Strinda menighet
Brøsetvegen 168
7048 Trondheim

Kontakt oss gjerne på epost:
 post.strinda@kirken.trondheim.no

Telefon 99436000
Telefaks :Ingen